people-icon_64.pngПерсони (People)

Deskbar:Програми (Applications)
Розташування:/boot/system/apps/People
Налаштування:~/config/settings/People_data


Персони (People) проста база даних контактів з атрибутами файлової системи Haiku для зберігання адреси та іншої контактної інформації. Кожен контакт зберігається як один персональний файл з даними в різних атрибутах. Всі вони індексуються і отже надаються для розшуку за допомогою запиту.

people.png

Атрибут Група (Group) в нижній частині вікна дозволяє призначати людині одну або декілька груп. Корисно для "масової розсилки" ряду людей, які, наприклад, працюють над конкретним проектом. Спливаюче меню пропонує всі існуючі на сьогоднішній день групи. Якщо людина належить до більш ніж однієї групи, назви груп розділяються за допомогою ",".

Ці "персональні файли" зберігаються як правило у теці /boot/home/people/. Для отримання списку Ваших контактів просто відкрийте теку з персонами та відобразіть цікаві Вам атрибути. Якщо ви вирішили організувати ваші "персональні" файли в різних теках, просто використайте запит, щоб відобразити їх всі в одному вікні.

people-files.png

Ви можете розглядати ці файли як будь-як інші: Ви можете сортувати їх за атрибутами (навіть при другорядному сортуванні, утримуючи SHIFT при кліканні) та зрозуміло видаляти, дублювати та переіменовувати. Навіть контактна інформація може бути відредагована безпосередньо: натискання на атрибут (або клавіші ALT E) при редагуванні працює так само, як перейменування файлу. При перебуванні у режимі редагування клавіші TAB та SHIFT TAB дозволять перестрибувати з рядків до колонок.