people-icon_64.png   People (Контакти)

Deskbar:Applications (Програми)
Розташування:/boot/system/apps/People
Налаштування:~/config/settings/People_data


People (Контакти) – це проста база даних контактів, що використовує атрибути файлової системи Haiku для зберігання адрес та іншої контактної інформації. Кожен контакт зберігається як один персональний файл з даними в окремих атрибутах. Всі вони індексуються, а отже, їх можна швидко знайти за допомогою запиту.

people.png

Атрибут Група (Group) в нижній частині вікна дає можливість включати контакт в одну або декілька груп. Корисно для «масової розсилки» ряду людей, які, наприклад, працюють над конкретним проектом. Випливаюче меню пропонує всі існуючі на даний момент групи. Якщо особа входить до більш ніж однієї групи, назви груп розділяються за допомогою «,».

Зазвичай, всі ці «персональні файли» зберігаються у каталозі /boot/home/people/. Для отримання списку Ваших контактів просто відкрийте каталог з файлами та настройте відображення цікавих Вам атрибутів, скориставшись меню «Атрибути». Якщо Ви вирішили розміщати файли контактів в різних каталогах та папках, просто скористайтеся запитом, щоб відобразити їх в одному вікні.

people-files.png

Ви можете поводитися з цими файлами як з будь-якими іншими: сортувати за атрибутами (навіть при другорядному сортуванні, коли виконується SHIFT+клік), видаляти, дублювати та перейменовувати. Навіть контактну інформацію можна редагувати безпосередньо: для редагування натисніть на атрибут (або клавіші ALT E), це працює так само, як перейменування файлу. У режимі редагування, клавішами TAB та SHIFT TAB можна переходити від одного атрибута до іншого.