poorman-icon_64.pngPoorMan

Deskbar:Програми (Applications)
Розташування:/boot/system/apps/PoorMan
Налаштування:~/config/settings/PoorMan Settings


PoorMan хороший маленький веб-сервер, надзвичайно простий у встановленні. Природно, що він не пропонує ніяких додаткових функцій, як інше програмне забезпечення для важких умов експлуатації сервера, це все-таки тільки веб-сервер для бідної людини. ;-)

Після першого запуску, PoorMan запитає яку теку, Ви збираєтесь розмістити в Інтернеті. Якщо ви йдете з налаштуванням Типово (Default), для Вас буде створена нова тека /boot/home/public_html. В якості стартової сторінки там за замовчування має бути присутній файл HTML з назвою index.html.

PoorMan представляє себе за допомогою простої консолі, яка реєструє його активність. Потім, є інформація про стан, якщо сервер працює, яка папка обслуговується та лічильник відвідувань. Налаштування можна змінити за допомогою пункту меню Редагувати (Edit) | Налаштування... (Settings...):

poorman.png

Панель налаштувань розділена на три вкладки:

У вкладці Сайт (Site) Ви можете вибрати для обслуговування іншу теку, ввести іншу стартову сторінку та мати опцію відправки списку файлів при відсутності стартової сторінки.
Вкладка Logging дозволяє де / активувати ведення журналу в консолі або при необхідності у вибраному файлі.
Вкладка Додатково (Advanced) містить налаштування максимальної кількості одночасних з'єднань.

Пункти меню вікна консолі говорять самі за себе. З ними ви можете, наприклад, зберегти вихід консолі або його частини, очистити консоль або журнал, запустити / зупинити сервер або очистити лічильник відвідувань.

Якщо ви хочете спробувати, як працює PoorMan, виберіть /boot/system/apps/BePDF/docs/docs-build/ як теку та index.html як стартову сторінку. Потім спрямуйте ваш браузер на URL-адресу 127.0.0.1, яка є Вашим локальним хостом.