poorman-icon_64.png   PoorMan (Веб-сервер)

Deskbar:Applications (Програми)
Розташування:/boot/system/apps/PoorMan
Налаштування:~/config/settings/PoorMan Settings


PoorMan – це гарний маленький веб-сервер, який надзвичайно легко налаштувати. Звичайно, він не пропонує ніяких розширених можливостей, як інші потужні серверні програми, адже це всього лише веб-сервер для «бідних родичів».

Під час першого запуску PoorMan запитує папку, до якої буде надано доступ з мережі Інтернет. Якщо Ви виберете значення за замовчуванням Створити public_html, буде створено нову папку /boot/home/public_html. У цій папці має знаходитись файл HTML з типовою назвою index.html, який буде використано в якості стартової сторінки Вашого інтернет-ресурсу.

PoorMan представляє собою просту консоль, яка веде журнал його активності. Крім того, на панелі відображається інформація про стан сервера, веб-папку ресурсу та кількість відвідувань. Налаштування можна змінити за допомогою пункту меню Редагувати | Налаштування…:

poorman.png

Панель налаштувань розділена на три вкладки:

На вкладці Сайт Ви можете вибрати іншу папку розташування сайту, задати стартову сторінку та обрати опцію відправки списку файлів з веб-папки сайту при відсутності стартової сторінки.
Вкладка Ведення журналу дозволяє ввімкнути/вимкнути виведення журналу у вікно консолі або, при необхідності, зберегти в окремому лог-файлі.
Вкладка Розширені містить настройки максимальної кількості одночасних з'єднань.

Пункти меню вікна консолі не потребують пояснень. За допомогою них Ви можете, наприклад, зберегти (частково) вивод консолі, очистити консоль або файл журналу а також запустити/зупинити сервер або обнулити лічильник відвідувань.

Якщо Ви хочете перевірити, як працює PoorMan, призначте папку /boot/system/apps/BePDF/docs/docs-build/ веб-папкою а файл index.html стартовою сторінкою. Потім перенаправте браузер на URL-адресу 127.0.0.1, яка є адресою Вашого локального хоста.