textsearch-icon_64.pngПошук тексту (TextSearch)

Deskbar:Немає запису, переважно запускається як доповнення Tracker
Розташування:/boot/system/apps/TextSearch
Налаштування:~/config/settings/TextSearch


Пошук тексту (TextSearch) шукає рядок в текстових файлах. Як правило, він викликається з контекстного меню Доповнення Tracker'а (Tracker's Add-on) при виборі файлів або тек які Ви бажаєте відшукати.

textsearch.png

Увійдіть у рядок пошуку в текстовому полі вгорі і натисніть клавішу RETURN або клікніть по кнопці Пошук (Search) для початку. Якщо меню Показати стрічки (Show lines) активовано, хіти автоматично розширяться, щоб показати стрічки файлу, що містить рядок який Ви шукаєте.

Всього лише кілька слів про деякі з пунктів меню решта говорять самі за себе:

Меню Файл (File)

Нове вікно (New window)ALT N Відкриває нове вікно, в якому можна ввести інший рядок для пошуку серед тих самих файлів / тек.
Встановити мету... (Set target...)ALT FДозволяє вибрати новий набір файлів і тек для пошуку.

Меню Дія (Action)

Урізати вибір (Trim selection)ALT T Видаляє всі записи зі списку, які не вибрані в даний момент.
Почати вибір (Open selection)ALT OВідкриває вибрані файли у бажаному додатку (так само як при двокліку мишкою). Якщо це текстовий редактор, що підтримує таке (як от Pe), Ви можете перейти до точної стрічки що була задана у рядку пошуку.
Відкрити файли у Tracker'і (Open files in Tracker)ALT KВідкриє розташування поточно вибраних файлів у Tracker'і.
Копіювати текст до буферу обміну (Copy text to clipboard)ALT BКопіюватиме поточно вибране до буферу обміну.

Меню Налаштування (Settings)

Пропустити теки що починаються з крапки (Skip folders starting with a dot) Це корисно при роботі в "юніксовому" середовищі, де часто адміністративні файли приховані всередині ".тек/". Системи керування версіями вихідних текстів, такі як SVN і CVS є прикладами додатків, що використовують їх, вони також досить поширені в Haiku.
Покинути пошук тексту (Escape search text) Пошук тексту (TextSearch) використовує інструмент командного рядка grep. Для цього, спеціальні символи, такі як'"*\\$?! та пробіл повинні бути екрановані за допомогою \\. Деактивація даного параметру означає, що ви повинні зробити це самостійно, але в обмін надаються повноваження регулярних виразів.
Тільки текстові файли (Text files only) Пошук тексту (TextSearch) в цьому випадку використовуватиметься тільки для пошуку рядків в звичайних текстових файлах. Деактивація параметру дозволить переглядати будь-який файл будь-коли.

Меню Історія (History)

Містить стрічки пошуку що використовувались недавно.

Меню Кодування (Encoding)

Дозволяє при потребі вибирати інше кодування.