textsearch-icon_64.png   TextSearch (Пошук тексту)

Deskbar:У меню не входить, запускається як доповнення Tracker
Розташування:/boot/system/apps/TextSearch
Налаштування:~/config/settings/TextSearch


TextSearch шукає рядок тексту у текстових файлах. Зазвичай він викликається з контекстного меню Доповнення файлового менеджера Tracker під час вибору файлів або папок, у яких потрібно виконати пошук.

textsearch.png

Ви вводите текст, який треба знайти, у текстовому полі зверху і натискаєте клавішу Enter або кнопку Пошук, щоб почати пошук. Якщо опція Показати рядки увімкнена, результати пошуку автоматично розгортаються, щоб показати знайдений текст разом з рядками у файлах.

Лише кілька слів про деякі з пунктів меню, інші не потребують пояснень:

Меню Файл

Нове вікноALT N Відкриває нове вікно програми, де Ви можете ввести інший текст пошукового запиту і повторити пошук у вже вибраних Вами, тих самих файлах/папках.
Вибрати цільовий об'єкт…ALT FВідкриває діалог для вибору файлів або папок, у яких потрібно виконати пошук. Крім того, Ви можете перетягнути файли/папки у вікно програми.

Меню Дії

Обмежитись вибранимALT T Видаляє зі списку всі записи, які наразі не вибрано.
Відкрити вибранеALT OВідкриває вибрані у вікні результатів пошуку файли в асоційованій програмі (те саме, що і подвійний клік миші). Якщо це текстовий редактор і він підтримує цю функцію (наприклад, Pe), Ви можете перейти до того рядка, в якому було знайдено текст пошукового запиту.
Показати файли у TrackerALT KВідкриває папки з вибраними у вікні результатів пошуку файлами у файловому менеджері Tracker.
Копіювати текст до буферу обмінуALT BРобить копію поточного виділення у буфері обміну.

Меню Налаштування

Пропустити папки що починаються з крапки Це корисно при роботі у середовищі «unixy», де часто адміністративні файли приховані всередині «.folders/». Системи контролю версій вихідних кодів, такі як SVN та CVS, є прикладами програм, що використовують цю можливість а також широко застосовуються у Haiku.
Регулярний вираз TextSearch використовує інструмент командного рядка grep. Для його роботи необхідно, щоб спеціальні символи, такі як '"*\$?! та пробіл, були екрановані символом \. Активація цього параметра означає, що Вам доведеться робити це самостійно, але натомість Ви отримаєте можливість використовувати регулярні вирази.
Тільки текстові файли Пошук тексту здійснюється лише у звичайних текстових файлах. Якщо вимкнути цей параметр, програма шукатиме у файлах будь-якого типу.
Відкривати файли в редакторі коду Дозволяє відкривати файли у вибраному редакторі коду (який обробляє сигнатуру text/x-source-code). Інакше файл буде відкритий у асоційованій для цього типу файлу програмі. Корисно, наприклад, при редагуванні HTML-файлів, які зазвичай відкриваються у браузері.

Меню Історія

Містить нещодавно використані рядки пошукових запитів.

Меню Кодування

Дозволяє вибирати різні кодування символів, при необхідності.