networkstatus-icon_64.pngСтан мережі (NetworkStatus)

Deskbar:Аплети Робочого столу (Desktop Applets)
Розташування:/boot/system/apps/NetworkStatus
Налаштування:відсутні

NetworkStatus показує стан мережевих підключень. Якщо він ще не працює, при запуску аплет запитає, у якому режимі треба відкритись в режимі вікна чи поселитись в Deskbar'і. У віконному режимі ви зможете змінити розмір іконки при зміні розмірів вікна та використовувати Реплікант (Replicant) для обробки та перетягування його на робочий стіл.
Будь-де встановлений, він працює через контекстне меню, яке викликається правою кнопкою мишки.

NetworkStatus applet
Перша секція вкючає імена всіх мережевих з'єднань. Клікання по кожному з них видає вікно яке показує його IP адресу, шлюз та нетмаску.
Нижче іде список бездротових мереж знайдених першим адаптером та індикатор рівня сигналу. Можете глянути на семінар Бездротові мережі для отримання інформації про те як налаштувати з'єднання.
Накінець Ви можете Відкрити налаштування мережі... (Open network preferences...) для зміни конфігурації Вашої мережі або Вийти з аплета.

Іконки стану

Готово (Ready)З'єднання встановлено.
Конфігурування (Configuring)Триває під'єднання.
Немає збереженої конфігураціїі (No stateful configuration)Потребується деяке налаштування (перевірте конфігурацію IP (IP configuration)).
З'єднання відсутнє (No link)Відсутнє фізичне з'єднання (можливо, мережевий кабель не підключений та бездротові мережі недоступні).
-Немає доступних мережевих адаптерів (якщо ви впевнені, що принаймні один підключений, ймовірно, поки що відсутні драйвери).