workspaces-icon_64.pngРобочі місця

Deskbar:Аплети Робочого столу (Desktop Applets)
Розташування:/boot/system/apps/Workspaces
Налаштування:~/config/settings/system/app_server/workspaces
~/config/settings/Workspaces_settings - тут зберігаються позиції вікон.


workspaces.png

Ви знайдете цей придаток в меню Аплети Робочого столу (Desktop Applets) Deskbar'a. Це мініатюрна версія всіх робочих місць. Декілька опцій доступні у контекстному меню цього придатку.
Зміна кількості робочих місць... відкриє налаштування Екран (Screen) , де можна встановити кількість робочих місць та їх розташування (кількість стовпчиків і стрічок).

Оскільки придаток є Реплікантом Ви можете змінити розмір вікна і розмістити його на екрані (переконайтесь, що опція Показати Репліканти (Show Replicants) активована у меню Deskbar).

index Переміщення вікон між робочими місцями.

Для переміщення вікна досить захопити його у відкритому придатку Робочі місця та перетягнути на інше робоче місце. Перевага в тому що це можна зробити не виходячи з поточного робочого столу. Звичайно, це працюватиме добре працює тільки при наявності не дуже великої кількості вікон у коли ваша мета не затінюється іншими вікнами. Ще одна можливість утримуючи вікно за вкладку, просто натиснути клавіші ALT Fx.

Для кращого ознайомлення з Робочими місцями та гарячими клавішами клавіатури почитайте розділ Робочі місця (Workspaces).

Спробуйте таке: зробіть вікно робочих місць настільки великим щоб сховалися вікно заголовка та межі. Тепер зайдіть у Налаштування гарячих клавіш і призначте CTRL ^ придаткові Робочі місця (/system/apps/Workspaces).
Тепер ви зможете швидко викликати аплет ключем і настільки ж швидко повторно відхилити його ESC.

index Особливий функціонал

Аплет Робочі місця (Workspaces) супроводжується додатковим функціоналом при використанні у вікні спеціальних комбінацій клавіш:

CTRLПереміщає вікно до переду.
CTRL SHIFTМінімізує вікно.
OPTВідправляє вікно до заду.