Додатки Tracker'а (Tracker Add-Ons)

Додатки можуть встановити доповнення на які вони могли би легко посилатися при виборі у Tracker'і. Тільки доповнення, які можуть обробляти конкретний тип файлу представлені в розділі Доповнення (Add-Ons) з контекстного меню абоз меню Файл (File) вікна Tracker'а. Деяким доповненням не обов'язково потрібен файл коли вони працюють, і таким чином, вони завжди присутні.

Нові доповнення Tracker'а що не ідуть зосновним пакетом .hpkg , можуть бутисвстановлені копіюванням до відповідної теки non-packaged (дивись розділ Макет файлової системи (Filesystem layout)):

/boot/system/non-packaged/add-ons/Tracker/   для доповнень доступних кожному користувачеві
/boot/home/config/non-packaged/add-ons/Tracker/   для доповнень доступних вам особисто

Ім'я файла доповнення може мати тире та прописну літеру і тоді стає доступним з гарячими клавішами. Наприклад, Open Target Folder-O відкриється з ALT OPT O.
Звичайно, ви повинні подбати про можливість повторень гарячих клавіш. Вони не повинні бути однакові для різних доповнень.

Доповнення Tracker'а Haiku

Ось доповнення Tracker'а що присутні при кожному встановленні Haiku:

Background-B Відкриває налаштування Тло (Background) для зміни кольору або зображення столу. Викликана на файлі зображення панель Тло запускається з цим образом уже завантаженим в якості потенційного фону.
DiskUsage-I Запускає додаток Використання диску (DiskUsage) з відповідною текою у якості основи.
FileType-F Викликаний на файлі, відкриває його специфічну панель Filetype , в іншому випадку основні налаштування Типів файлів (FileTypes).
Open Target Folder-O Використовується тільки на пов'язаному файлі та відкриває теку, в якій він знаходиться.
TextSearch-G Запускає доповнення TextSearch для пошуку стрічки у вибраній теці(та її підтеках).
ZipOMatic-Z Додає вибірку до архіву. Викликається без вибору відкриває панель для створення архіву простим перетягуванням.