repositories-icon_64.pngСховища - Репозиторії (Repositories)

Deskbar:Налаштування (Preferences)
Розташування:/boot/system/preferences/Repositories
Налаштування:~/config/settings/Repositories_settings

Сховища (Repositories) - колекції програмного забезпечення (пакетів). Типово це є репозиторій Haiku для всіх системних пакетів та HaikuPorts, який містить велику кількість портованого і нативного програмного забезпечення для Haiku. Існує велика кількість сховищ-репозиторіїв, які куруються членами спільноти Haiku. Загляніть у Сайти з програмним забезпеченням (Software Sites) на нашій веб сторінці.

Ось панель налаштувань для обслуговування Ваших сховищ (Її також можна відкрити з меню Інструменти (Tools) Сховища Haiku (HaikuDepot's) ):

repositories.png

Перший стовпчик показує чи сховище доступне у даний момент. Якщо ні то воно не буде опитуватись у Сховищах Haiku (HaikuDepot) або командою pkgman командної оболонки. Використовуйте Увімкнути (Enable) або Заборонити (Disable) для виділених сховищ або двоклік мишкою для зміни статусу репозиторія.

В залежності від розміру репозиторія та швидкості інтернету підключення сховищ може тривати кілька секунд. Якщо це триватиме довше Ви будете інформовані про невирішені завдання у невеликому віконці над кропками +/-. Якщо це триватиме надзвичайно довго Вам буде запропоновано відмінити завдання або повторити спробу.

Для того щоб мати можливість видалити сховище зовсім за допомогою кнопки "-", воно макє бути відключене.
При додаванні репозиторія за допомогою кнопки "+", відкриється така панель:

repositories_add.png

Для додавання нового сховища, просто вставте його URL адресу в текстове поле. Воно називатиметься " Невідоме (Unknown)" поки Ви його не підключете.

Само собою зрозуміло, що додавання сховища, завантаження та встановлення програмного забезпечення з нього викликає питання довіри. Є досить небезпечно просто додати будь-яку URL-адресу на яку Ви натрапили на теренах інтернету.